Grilujte celý rok. I o Vánocích

Atmosféru grilování s přáteli mají rádi ti, kterým je blízký pocit pohody, spokojenosti, dobrého jídla a skvělé společnosti. Věděli jste ale, že například v USA, Tyrolsku nebo Švýcarsku se milovníci grilování rozhodně nenechají zastrašit počasím a dobroty na roštu si připravují během celého roku? Pojďme to zkusit i u nás. Navíc můžete s grily Weber elegantně a jednoduše vyřešit vánoční dárky pro své blízké.

Grilujte i o Vánocích

Vánoce s vůní ohně a masa

Pokud se rozhodnete věnovat svým milovaným gril Weber s příslušenstvím, darujete jim víc než jen velký a hezky upravený balíček. Dáte jim zároveň možnost pořádat pro přátele, rodinu a kamarády příjemná setkání provoněná ohněm a grilovanými dobrotami.

Zkuste se podívat třeba na jeden z našich nejprodávanějších modelů, ORIGINAL KETTLETM  v černém provedení a s průměrem 47 centimetrů. Tento sympatický a kvalitní gril je ideálním společníkem pro setkání na zahradě u domu i na balkoně v bytovém domě. Pro své bezproblémové fungování potřebuje pouze dřevěné uhlí. Určitě vás i vaše blízké potěší termosondou v poklopu, snadnou montáží a nerezavějící hliníkovou miskou k zachycení popela. Jako bonus dostanete s tímto modelem teploměr do masa a dopravu zdarma.

Poukaz se slevou vždycky potěší

Netroufnete si vybrat ten nejlepší gril jako dárek sami? Nevadí, i na to jsme připraveni. Jednoduše u nás získejte dárkový poukaz se slevou 5 %. I tady se vám podaří darovat víc než dárek – radost z výběru, zkoumání a zjišťování, co všechno si výměnou za poukaz mohou vaši milovaní pořídit. Mimo grily je to i veškeré myslitelné příslušenství a doplňky potřebné pro dokonalé grilování. Na vašich večírcích by rozhodně neměly chybět třeba SPECIÁLNÍ BBQ SADA NÁČINÍ WEBER STYLE  ve svěží zelené barvě.

platební metody
Comgate Comgate cards
Weber logo Weber servis partner Weber premium partner
Nákupní košík
Blogy o vaření
Newsletter