Grilujte celý rok. I o Vánocích

Atmosféru grilování s přáteli mají rádi ti, kterým je blízký pocit pohody, spokojenosti, dobrého jídla a skvělé společnosti. Věděli jste ale, že například v USA, Tyrolsku nebo Švýcarsku se milovníci grilování rozhodně nenechají zastrašit počasím a dobroty na roštu si připravují během celého roku? Pojďme to zkusit i u nás. Navíc můžete s grily Weber elegantně a jednoduše vyřešit vánoční dárky pro své blízké.

Grilujte i o Vánocích

Vánoce s vůní ohně a masa

Pokud se rozhodnete věnovat svým milovaným gril Weber s příslušenstvím, darujete jim víc než jen velký a hezky upravený balíček. Dáte jim zároveň možnost pořádat pro přátele, rodinu a kamarády příjemná setkání provoněná ohněm a grilovanými dobrotami.

Zkuste se podívat třeba na jeden z našich nejprodávanějších modelů, ORIGINAL KETTLETM  v černém provedení a s průměrem 47 centimetrů. Tento sympatický a kvalitní gril je ideálním společníkem pro setkání na zahradě u domu i na balkoně v bytovém domě. Pro své bezproblémové fungování potřebuje pouze dřevěné uhlí. Určitě vás i vaše blízké potěší termosondou v poklopu, snadnou montáží a nerezavějící hliníkovou miskou k zachycení popela. Jako bonus dostanete s tímto modelem teploměr do masa a dopravu zdarma.

Poukaz se slevou vždycky potěší

Netroufnete si vybrat ten nejlepší gril jako dárek sami? Nevadí, i na to jsme připraveni. Jednoduše u nás získejte dárkový poukaz se slevou 5 %. I tady se vám podaří darovat víc než dárek – radost z výběru, zkoumání a zjišťování, co všechno si výměnou za poukaz mohou vaši milovaní pořídit. Mimo grily je to i veškeré myslitelné příslušenství a doplňky potřebné pro dokonalé grilování. Na vašich večírcích by rozhodně neměly chybět třeba SPECIÁLNÍ BBQ SADA NÁČINÍ WEBER STYLE  ve svěží zelené barvě.

Nákupní košík
Blogy o vaření
Newsletter