Blog

Cestovní plynový gril NAPOLEON Travel PRO x PHANTOM

Dostupnost: ihned k expedici
Výrobce: Napoleon
Kategorie: Plynové grily Napoleon
ID: PRO285X-PPH-RC
Vaše cena:
11 990 Kč
Sdílejte tento produkt
Stylové a mobilní zařízení Napoleon Phantom TravelQ PRO285X
Důkaz úspěchu Napoleona z hlediska inovací a výkonu - mobilní plynový gril Phantom TravelQ PRO285X.
Toto TravelQ je jedním z exkluzivních Napoleonových plynových grilů Phantom. Všechny grily Phantom mají elegantní design zcela v matně černé barvě.
S mobilním plynovým grilem edice Phantom Edition jistě na cestách přilákáte závistivé pohledy. Ve srovnání se standardním modelem je navíc vybaven odpovídajícím ohřívacím stojanem.
To vám nabízí další grilovací plochu, například pro nepřímé grilování a dostatek prostoru pro udržení vašeho jídla v teple.

Mobilní grilování s plynem v dokonalosti
S tímto vozíkem a vozíkem Phantom TravelQ PRO285X můžete grilovat kdykoli a kdekoli! Výkonný, kompaktní gril má prostor až pro 20 hamburgerů najednou. 
Každý hořák má samostatné zapalování a regulaci. Pomocí kouře Napoleon můžete dokonce ze svého TravelQ udělat kuřáka. Se samostatným zapalováním můžete grilovat přímo i nepřímo. Také na palubě: důmyslné litinové grilovací rošty WAVE Gril má porcelánem smaltované grilovací rošty WAVE. Litina je pokryta porcelánovým povlakem a chrání tak před rzí.
Grilovací rošty zajišťují rovnoměrné výsledky grilování, protože obzvláště dobře uchovávají teplo, a proto po sobě zanechávají oblíbenou značku Napoleon.
I malé grilované předměty jsou díky tvaru grilovacích roštů WAVE v dobrých rukou a nesklouzávají mezi nimi. PRO285X je vhodný pro zahrady i balkóny, protože je vybaven přípojkou pro velké plynové láhve a držákem na 5kg lahve. Mobilní plynový gril se sklopným modulem vozíku Masivní vozík nabízí prostor pro přípravu a příslušenství díky příjemným bočním policím včetně příborů a držáků na ručníky.
Jeho velká kolečka z něj dělají praktický transportér grilu a lze jej pomocí nástěnného držáku složit a uložit zvláště prostorově úsporným způsobem.
Díky velkému hliníkovému víku z tlakově litého hliníku lze snadno připravit i velké kusy. Přednosti vybavení matně černé barvy Napoleon Phantom TravelQ PRO285X s vozíkovým modulem Exkluzivní matný černý fantomový design 2 hořáky z nerezové oceli Teploměr ACCU PROBE ™ Systém zapalování JETFIRE ™ Litinové grilovací rošty WAVE ™ 10letá omezená záruka
 
DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.