Blog

Přenosný cestovní grill Weber Go Anywhere na plynovou kartuši. Ideální na cesty a kempování. Výkonný a skladný.

Dostupnost: ihned k expedici
Výrobce: Weber
Kategorie: Plynové grily Weber
Expedice: ihned k expedici
ID: 1141075
EAN: 0077924029240
Původní cena: 4 699 Kč s DPH
Vaše cena:
4 399 Kč
Sdílejte tento produkt

Hledáte malý cestovní gril který bude ihned nachystaný ke grilování? Našli jste ho! Gril Go-Anywhere je idální pro cestování, kempování, převážení na chaty - velmi skladný tvar a menší velikost jej předurčuje právě k takovému využití.

Nenáročný a přitom výkonný - i při menší velikosti Vás překvapí snadností grilování - díky plynové kartuši bude gril rozžhaven za chviličku. Než si po výletě stihnete oddechnout a otevřít pivo, můžete už sázet maso na rošt - rozměr roštu 42x26 dostačuje na 4 pořádné steaky. Díky porcelánem smaltovanému litinovému roštu (je potřeba ho pořádně nechat rozehřát, abyste měli na mase krásnou mřížku, maso se rychle zatáhlo a zůstalo šťavnaté) a poklopu se maso krásně propeče.

Plynový hořák přenosného grilu Go-Anywhere má výkon 1,9 kW a díky plynule nastavitelnému ventilu hořáku můžete jednoduše regulovat teplotu a přizpůsobovat ji potřebám připravovaného jídla.

Cestovní gril k zapalování využívá bezpečný zapalovací systém Piezo, který oheň zažehává pomocí jiskry. Gril Go-Anywhere má nachystané připojení na plynovou kartuši, ta však není v základní výbavě cestovní grilu a objednává se zvlášť. Pro delší cestování doporučujeme pořídit si kartuš navíc do zásoby.

Hlavní předností Go-Anywhere však není ani výkon ani velikost grilovací plochy, ale jeho skladnost a hlavně mobilnost. Než vyrazíte na cesty, stačí sklopit kovové nožky, kterými gril zajistíte, popadnete jej za madlo a můžete vyrazit na cesty. Je to ideální gril na ryby, na piknik, na výlet nebo na třeba na letní festival. Madlo na uchopení je vyrobeno z duroplastu a je dostatečně odolné proti žáru i vůči UV záření. Velkou výhodou je i používání plynu jako topného media - narozdíl od grilů na uhlí/brikety plyn při spalování nekouří, což jistě ocení Vaši sousedé v kempu.

Tak šťastnou cestu a dobrou chuť.

 

Go-Anywhere® plynový 30mB, Black (černý)

> Porcelánem smaltovaný grilovací rošt, 42 x 26 cm

> Regulátor pro optimální nastavení teploty

> Piezo zapalování

> Systém zachycování tuku

> Sklapovací nohy při zaklapnutí zabezpečí uzavření grilu v průběhu cestování

> Na plynovou kartuši - POZOR! Není součástí balení

> Ideální do kempů, na stanování a k chalupě - jednoduché grilování bez kouřících dřevěných briket

> Skvělý na cestování - skladný, ihned rozehřátý plnohodnotný gril

Rozměry roštu 42x26 cm
DPD 160,- Kč
DPD - Pickup 150,- Kč
Top Trans 599,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna 100,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.