Blog

Model F 3500 Menší bratr katalytických kamen F 5100B - osvědčené katalytické spalování o výkonu 16 kW s ještě lepší účinností 87,1%,  max.doba hoření až 24 hodin! Kombinace vysoce kvalitní oceli a litiny dovoluje výrobci nabídnout doživotní záruku na topeniště. Oplach skla je samozřejmostí. Délka polen: 50 cm. DÁREK: vysavač popela KÄRCHER Výkon: 16 kW Průměr kouřovodu: 150 mm Účinnost: 87,1%

Dostupnost: na dotaz
Výrobce: REGENCY
Kategorie: Kanadská kamna
Vaše cena:
119 980 Kč
Sdílejte tento produkt

V ZÁKLADNÍ CENĚ JE TĚLO KRBOVÝCH KAMEN, PODSTAVEC A DVEŘE V ČERNÉ BARVĚ!

VOLITELNÉ VARIANTY (CENA SE PŘIČÍTÁ K ZÁKLADNÍMU PROVEDENÍ):

  • vrchní plech Airmate: + 4.980 Kč
  • popelníkový systém: + 6.980 Kč
  • automat. dvourychl. ventilátor: + 9.980 Kč

 ZVOLENOU VARIANTU UVÁDĚJTE V POZNÁMCE OBJEDNÁVKY NEBO NÁS KONTAKTUJTE.

Fantastická doba přikládání až 24 hodin!!! díky hybridnímu systému spalování s keramickým katalyzátorem a výkonem až 16 kW vám zajistí trvalé teplo pro větší prostory.

Krbová kamna F 3500 jsou extra velkávětší kamna na dřevo, u kterých si můžete v klidu vychutnat nejen velký výkon, dlouhodobé přikládání a moderní design, ale i nerušený pohled do ohně, který je zajištěn masivním prosklením a systémem čištění skla horkým vzduchem. Oproti tradiční řadě kanadských kamen REGENCY F (F1100 Small, F2400 Medium a F3100 Large) přináší modernější design, neboť dvířka kamen jsou stejného tvaru jako mají kamna REGENCY CS 2400.

Hmotnost 189 kg pomáhá nést ocelový podstavec.

Délka polen je 50 cm, takže vám ubude práce s krácením dříví.

Katalytická spalovací komora s těžkou litinovou klapkou umožňuje krbovým kamnům hořet velmi pomalu a poskytuje konzistentní teplo až 24 hodin z jedné nakládky dřeva. Eco-Boost Technologie zajišťuje maximální sekundární spalování produktů hoření při jejich cestě do spalovací komory.

Regulace vzduchu ověřeným systémem jedné páky z čelní strany kamen. Snadno řídí tepelnývýkon a velikost ohně úpravou množství přiváděného vzduchu.

AirWash systém pomáhá udržovat sklo čisté a tak poskytuje vynikající pohled na oheň.

 

Pro svůj maximální výkon 16 kW jsou kanadská kamna REGENCY F3500 vhodná pro vytápění větších domů, prodejen, restaurací, dílen a tam, kde je nutno udržovat dlouhodobě teplo. Dlouhá doba hoření v délce až 24 hodin zajistí nejen komfort při obsluze kamen, ale i časovou nezávislost - můžete se věnovat své práci, rodině nebo koníčkům a nestarat se o přikládání do kamen. Zajištěn je rovněž provoz přes noc a tím i teplotní pohoda..

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v základním provedení pro bezroštový provoz. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé barvy. Dvířka a popř. i nožičky jsou z pevné litiny.

 

Pokud budete chtít variantu s popelníkovým systémem, stačí opět zvolit v nabídce příplatkové výbavy. Popelníkový systém funguje tak, že kamna doplníte o velkokapacitní popelník a ve spodní části ohniště se odstraní šamotová cihla a místo ní se umístí popelníková vložka, kterou potom odpadává popel do popelníku umístěného v podstavci.

Ovládání přívodu vzduchu je jednoduché, jedním táhlem.

 

Dodávka kanadských krbových kamen Regency:                                               

základem dodávky kamen Regency je krbové těleso (žároviště), které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, podstavec nebo nožičky, popelníkový systém, ventilátor,... U většiny kamen je šamotový obklad topeniště na svém místě, pouze vrchní deflektor je v kartonu a je nutno jej do kamen vložit (na vrchní nerezové trubky s otvory pro přívod sekundárního vzduchu - celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci. Jednotlivé díly je nutné zkompletovat - kamna postavit na podstavec a připevnit 4 šrouby, případně položit na záda a upevnit nožičky, nasadit dvířka (jednoduše na panty - pozor, panty jsou namazány grafitem), na dvířka namontovat ovládací kličku a na kličku ovládání sekundárního vzduchu nasadit pružinu pro lepší úchop.

 

Technické údaje:

srdcem kanadských kamen je spalinová komora svařená ze silnostěnné oceli (doživotní záruka)

topeniště je obložené šamotovými cihličkami

druhý plášť je ocelový, opatřený práškovým nástřikem

litinová dvířka

Nominální výkon: 10-16 kW

Šířka: - mm

Hloubka: - mm

Výška na podstavci: - mm

Váha: 189 kg

Délka polen: 50 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 1,8 g/hod.

Výhřevnost: 100-150 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem

                                     tepla v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 24 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..). Výrobce uvádí až 30 hodin!

Účinnost: 87,1%

DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna - pouze pro balíčky do 5 kg 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.