Blog

Kanadská kamna NAPOLEON 1450P Výkonná kamna 1450P od kanadského výrobce NAPOLEON vás nejen zahřejí, ale při zachování kvalitního dvojstupňového spalování umožní přikládat až po 9 hodinách. Výkon 10-16 kW je nejvhodnější pro větší vytápěný prostor 90-170 m2 obytné plochy. Kamna mají vyšší podstavec a snadné ovládání jednou páčkou.   

Dostupnost: na dotaz
Výrobce: Napoleon
Kategorie: Kanadská kamna
Expedice: 14 dnů
Vaše cena:
38 980 Kč
Sdílejte tento produkt

Výkonná kamna 1450P od tradičního kanadského výrobce NAPOLEON vás nejen zahřejí, ale při zachování kvalitního dvojstupňového spalování umožní přikládat až po 9 hodinách. Výkon 10-16 kW je nejvhodnější pro větší vytápěný prostor 90-170 m2 obytné plochy. Kamna mají vyšší podstavec a snadné ovládání jednou páčkou.

Kvalitní dvojité spalování nabízí nejen sníženou spotřebu paliva, ale také prodlouží dobu přikládání na cca 9 hodin a tím zajistí komfortní vytápění prostoru s možností stáležárného provozu.

bezroštovém provedení se popel dále přepaluje a využijete i části, které u jiných, méně účinných typů kamen, vyhazujete spolu s popelem. Díky tomuto procesu se vymetání a čištění kamen posunuje na delší dobu v řádu několika týdnů (přesná doba je ovlivněna kvalitou a vlhkostí použitého topiva a množstvím vzduchu přítomného při spalování). 

Délka polen je až 45 cmzadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o 2rychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

 

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v provedení na podstavci. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé barvy. Ovládání hoření (množství vzduchu pro spalování) jednou páčkou z čelní strany kamen je osvědčeným a bezproblémovým řešením. Střídmý design bez zbytečného zdobení bude vyhovovat všem interiérům.

 

Dodávka kanadských krbových kamen NAPOLEON:    

základem dodávky kamen NAPOLEON je krbové těleso, které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, popelníkový systém, ventilátor,... Šamotový obklad je zabalen a vložen do topeniště a je nutné ho do kamen vložit. Celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

 

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

 

Technické údaje:

Nominální výkon: 10-16 kW

Šířka: 648 mm

Hloubka: 686 mm

Výška na podstavci: 845 mm

Váha: 205 kg

Délka polen: 45 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 2,9 g/hod.

Výhřevnost: 90-170 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 9 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 83%

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.