Blog

Model NEO Novinka NEO 1.6 LE od kanadského výrobce PACIFIC ENERGY v moderním designu s inovovaným dvojstupňovým spalováním vyniká nejen kvalitním zpracováním spalovací komory, ale také barevnou variabilitou a skvělým výkonem i do menších prostor. Regulovatelný výkon 5-13 kW využijete nejlépe pro vytápění 70-130m2.

Dostupnost: na dotaz
Výrobce: PACIFIC ENERGY
Kategorie: Kanadská kamna
Vaše cena:
72 980 Kč
Sdílejte tento produkt

V ZÁKLADNÍ CENĚ JE TĚLO KRBOVÝCH KAMEN + DVEŘE V ČERNÉ BARVĚ, POPELNÍKOVÝ SYSTÉM A BOČNÍ SMALT. PLECHY (černá, červená, bílá, cihlová)!

VOLITELNÉ VARIANTY (CENA SE PŘIČÍTÁ K ZÁKLADNÍMU PROVEDENÍ):

  • boční plechy nerez: + 3.980 Kč
  • automat. dvourychl. ventilátor: + 9.980 Kč

ZVOLENOU VARIANTU UVÁDĚJTE V POZNÁMCE OBJEDNÁVKY NEBO NÁS KONTAKTUJTE.

Novinka od kanadského výrobce PACIFIC ENERGY v moderním designu s inovovaným dvojstupňovým spalováním NEO 1.6 LE vyniká nejen kvalitním zpracováním spalovací komory, ale také variabilitou a skvělým výkonem i do menších prostor. Regulovatelný výkon 5-13 kW využijete nejlépe pro vytápění 70-130m2.

 

Vyšší provedení kamen je doplněno o masivní litinová dvířka s širokým prosklením nabízejícím velký prostor pro sledování ohně. Boční plechy jsou v základní variantě v černém provedení, můžete ale volit i z dalších barev bočních plechů: nerez nebo lesklé smalty v barvách černá, bílá, hnědá, červená a titanová. Prostor pod ohništěm je určený k uskladnění paliva, takže nemusíte zabírat místo košem na dřevo. V horní části kamen je litinová odnímatelná deska, pod kterou se ukrývá menší varná plotna. 

 

Velkou výhodou je lepší zapalování kamen pomocí zvžšeného průtoku vzduchu Boostair, jedna ovládací páčka a vzduchotěsné odstraňování popela pro bezpečný provoz a jednoduchou obsluhu. Popelníkový systém je součástí základní verze, popelník je skrytý za litinovou čelní deskou pod žárovištěm.

 

Firma PACIFIC ENERGY dbá na solidní ocelovou konstrukci včetně odolné litiny dveří, na hladké panty a západky dveří a dodává i vyrovnávací nožičky pro snadnější instalaci na nerovném podkladu.

 

 

Délka polen je až 45 cmzadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o vícerychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

 

Díky kvalitnímu spalování a dobré těsnosti kamen dosáhnete nejen dlouhé přikládací doby 9 hodin, ale tím i možnosti stáležárného topení a udržení tepelného komfortu vaší domácnosti. V bezroštovém provedení se popel dále přepaluje a využijete i části, které u jiných, méně účinných typů kamen, vyhazujete spolu s popelem. Díky tomuto procesu se vymetání a čištění kamen posunuje na delší dobu v řádu několika týdnů (přesná doba je ovlivněna kvalitou a vlhkostí použitého topiva a množstvím vzduchu přítomného při spalování). Kamna už v základní verzi obsahují popelníkový systém, takže popel nemusíte vybírat lopatkou ze žároviště, ale smete se přez k tomu určený otvor do vestavěného popelníku.

 

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v základním provedení už s popelníkovým systémem. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé.

 

Dodávka kanadských krbových kamen PACIFIC ENERGY:    

u dodávky kamen NEO 1.6 LE od PACIFIC ENERGY je celé topidlo vcelku, smontované. Šamotový obklad topeniště je zabalen a vložen dovnitř do topeniště a je nutné ho podle návodu do kamen rozložit. Celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

 

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

 

Technické údaje:

Nominální výkon: 5-13 kW

Šířka: 762 mm

Hloubka: 400 mm

Výška na podstavci: 520 mm

Váha: 165 kg

Dvojstupňové saplování: ano

Externí přívod vzduchu: ano ?

Oplach skla: ano, samočinný oplach skla Airwash

Délka polen: 45 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 3,9 g/hod.

Výhřevnost: 70-130 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 9 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 76%

Doživotní záruka na kotlové těleso

Předepsané palivo: dřevo, dřevěné brikety.

DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna - pouze pro balíčky do 5 kg 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.