Blog

Model Summit Hledáte výkonné topidlo do velkých prostor? Kamna SUMMIT LE kanadského výrobce PACIFIC ENERGY vám nabízí celých 22 kW výkonu! Dvojité spalování vám zajistí nejen jednoduchou obslužnost a nízkou spotřebu paliva, ale i dobu přikládání po 12 hodinách. Kamna SUMMIT SET jsou v základním provedení s  černými dvířky a podstavcem.

Dostupnost: na dotaz
Výrobce: PACIFIC ENERGY
Kategorie: Kanadská kamna
Vaše cena:
66 980 Kč
Sdílejte tento produkt

V ZÁKLADNÍ CENĚ JE TĚLO KRBOVÝCH KAMEN, PODSTAVEC A DVEŘE V ČERNÉ BARVĚ!

VOLITELNÉ VARIANTY (CENA SE PŘIČÍTÁ K ZÁKLADNÍMU PROVEDENÍ):

  • litinové nožičky černé: + 3.980 Kč
  • litinové nožický nikl: + 9.980 Kč
  • dveře nikl: + 5.980 Kč
  • popelníkový systém: + 4.980 Kč
  • automat. dvourychl. ventilátor: + 5.980 Kč

ZVOLENOU VARIANTU UVÁDĚJTE V POZNÁMCE OBJEDNÁVKY NEBO NÁS KONTAKTUJTE.

Kanadská kamna SUMMIT LE vám nabídnou skvělou službu při vytápění velkých prostor 150-200 m2.

Kvalitní dvojité spalování nabízí nejen sníženou spotřebu paliva, ale také prodlouží dobu přikládání až na neuvěřitelných 12 hodin a tím zajistí komfortní vytápění prostoru s možností stáležárného provozu.

bezroštovém provedení se popel dále přepaluje a využijete i části, které u jiných, méně účinných typů kamen, vyhazujete spolu s popelem. Díky tomuto procesu se vymetání a čištění kamen posunuje na delší dobu v řádu několika týdnů (přesná doba je ovlivněna kvalitou a vlhkostí použitého topiva a množstvím vzduchu přítomného při spalování.

 

Délka polen je krásných 50 cmzadní a boční druhý plášť  kamen zajišťuje dokonalé šíření tepla díky proudění vzduchu. Toto proudění ještě můžete podpořit doplněním kamen o vícerychlostní ventilátor 240V pro urychlení vytápění větších prostor o výkonu 300 m3/hodinu.

Dřevěná ručka na klice kamen mimo přímý vliv teploty skla, u dvířek došlo k inovaci - dvířka jsou vždy s volným sklem bez mřížky (na některých starších fotkách mřížka ještě je, ale již nelze tato varianta dodat).

Kamna SUMMIT LE jsou v základním provedení s  černými dvířky a podstavcem, navíc si můžete zvolit variantu s ventilátorem pro lepší průnik ohřátého vzduchu do prostoru.

Kamna jsou tvořena silnostěnnou ocelovou spalovací komorou (na kterou je doživotní záruka) vystýlanou šamotovými cihličkami, v základním provedení pro bezroštový provoz. Tělo kamen je povrchově upraveno práškovým nástřikem žáruvzdorné černé barvy. Dvířka a popř. i nožičky jsou z pevné litiny.

 

 

Dodávka kanadských krbových kamen PACIFIC ENERGY:    

základem dodávky kamen PACIFIC ENERGY je krbové těleso (žároviště), které je uloženo na dřevěné paletě. Dále jsou podle vybraného provedení a příslušenství v samostatných kartonech přibaleny dvířka, podstavec nebo nožičky, popelníkový systém, ventilátor,... Šamotový obklad je zabalen a vložen do topeniště a je nutné ho do kamen vložit. Celá montáž je vysvětlena i rozkreslena v Návodu k instalaci.

Jednotlivé díly je nutné zkompletovat - kamna postavit na podstavec a připevnit 4 šrouby, případně položit na záda a upevnit nožičky, nasadit dvířka (jednoduše na panty - pozor, panty jsou namazány grafitem).

Připojení kouřovodu ke kamnům je odvislé od typu a průměru komínu, k aplikaci standardního kouřovodu o průměru 150 mm doporučujeme pořídit adaptér spalinového hrdla, který nabízíme v příslušenství. U kamen je přiložen vždy návod k instalaci, kde je vše podrobně popsáno.

 

Technické údaje:

Nominální výkon: 14-22 kW

Šířka: 650 mm

Hloubka: 710 mm

Výška na nožičkách: 750 mm

Výška na podstavci: 750 mm

Váha: 216 kg

Dvojstupňové spalování: ano

Externí přívod vzduchu: ano

Oplach skla: ano

Délka polen: 50 cm

Průměr kouřovodu: 150 mm

Emise v g/hod: 3,56 g/hod.

Výhřevnost: 150-200 m2  (Výhřevnost v m2 je počítána při výšce stropu 2,4m a jedná se o přibližnou

                                     výhřevnost - údaje se mohou lišit vlivem velikosti a vlhkosti dřeva, únikem tepla

                                     v domě, materiály použitými při stavbě domu, orientací atd.

Doba hoření: 12 hodin (Dobu hoření opět ovlivňuje typ dřeva, povětrnostní podmínky a způsob

                                instalace (tah komína,..).

Účinnost: 76%

Dvojstupňové spalování: ano

Oplach skla: ano

DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.