Blog

Napoleon Phantom RSE425

Dostupnost: ihned k expedici
Výrobce: Napoleon
Kategorie: Plynové grily Napoleon
Expedice: ihned k expedici
ID: RSE425RSIBPPH-1-RC
Vaše cena:
38 990 Kč
Sdílejte tento produkt
Napoleon Phantom RSE425 - nejlepší plynový gril Rogue SE
SE znamená Special Edition a právě díky tomu je plynový gril Napoleona tak výjimečný: S Phantom Rogue SE 425 v matné černé barvě je Napoleon na špičce mixu základního a profesionálního grilu se SIZZLE ZONE. Pokud to nestačilo, je Phantom Rogue SE 425 Grill dodáván s infračerveným zadním hořákem. Ve spojení se zvýšeným víkem a další sadou grilovaného masa může grilování začít u grilovaného masa. RSE425 je jedním z exkluzivních plynových grilů Phantom od Napoleona. Všechny grily Phantom mají elegantní design zcela v matně černé barvě.


Přednosti výbavy modelu Phantom RSE 425 v matné černé barvě
3 hlavní hořáky z nerezové oceli
Velký infračervený boční hořák SIZZLE ZONE s výškově nastavitelnou mřížkou z nerezové oceli
Infračervený zadní hořák z nerezové oceli
Multifunkční ohřívací stojan
Extra vysoké víko s teploměrem ACCU PROBE
Systém zapalování JETFIRE
Sklopná pravá police s boční policí
Mřížky na vaření WAVE o průměru 7 mm z nerezové oceli
Exkluzivní model Phantom v matné černé barvě
Vysoce kvalitní nerezové hořáky mají celkový výkon 14,25 kW. Hliníková tlaková litá vana v kombinaci s dvoustupňovým systémem rozvodu tepla z nerezové oceli zajišťují rovnoměrné rozložení tepla. Čištění spalovací komory je také výrazně zjednodušeno.

Infračervený boční hořák SIZZLE ZONE
Z nuly na 800 ° C během 30 sekund! Infračervená SIZZLE ZONE od Napoleona se skládá z keramické desky, do které se uvolňuje a zapaluje plyn. Díky rychlému vývoji tepla je boční hořák ideální pro spalování potravin.

Infračervený zadní hořák z nerezové oceli
Ať už celé kuře nebo selátko, perfektní výsledek grilu s nádhernou krustou z grilování je zaručen! Zadní hořák z nerezové oceli rozděluje teplo rovnoměrně, takže pokrmy z pánve jsou zvenčí křupavé a uvnitř šťavnaté.

Teploměr ACCU PROBE s velmi vysokým víkem
Více než spolehlivý teploměr ACCU PROBE od Napoleona je zabudován do víka a ukazuje vnitřní teplotu plynového grilu. Pod extra vysokým víkem není příprava pokrmů na grilování žádný problém.

Systém zapalování JETFIRE
Inovativní a snadno použitelný systém zapalování JETFIRE zapálí hlavní hořák proudem plamene stisknutím tlačítka.

Sklopná pravá boční police s boční policí
Pokud se trochu utáhne, můžete sklopit pravou stranu plynového grilu. Díky tomu byl prostor získán rychle a snadno. S přídavným úložným prostorem pro zavěšení vytvoříte více úložného prostoru pro grilovací příslušenství.

Podsvícené ovládací prvky
Nejen, že to vypadá dobře, je to také užitečné. Ovládací prvky Phantom Rogue SE 425 jsou podsvícené, takže můžete sledovat věci i ve tmě. V matné černé verzi si osvětlení přijde na své.

Mřížky na vaření WAVE o průměru 7 mm z nerezové oceli
Zakřivené grilovací rošty z nerezové oceli rozdělují teplo rovnoměrně na jídlo. Kromě toho jsou obzvláště snadno ošetřitelné a bez rzi, takže rošty lze čistit také vodou a saponátem.
 
DPD 0,- Kč
DPD - Pickup 0,- Kč
Top Trans 0,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna 0,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.