Proč weber?

Vynález kotlového grilu

Historie - fakta

Technologie výroby

Dlouhodobá záruka

 

Společnost Weber-Stephen Products Co. se sídlem v americkém Chicagu je světovým výrobcem špičkových grilů a jejich příslušenství.

Již od roku 1952, kdy George Stephen vynalezl první kotlový gril, je značka Weber® lídrem a stále také největším inovátorem mezi výrobci grilů.

Zrovna kotlový gril Weber® určuje již delší než pět desetiletí tvar kvalitních grilů. A právě tento robustní, avšak dnes už velmi elegantní gril vytvořil kulturu venkovního vaření. Je zosobněním společnosti, která důvěřovala svým vlastním produktem dlouho předtím, než byla všeobecně přijata a jak si uvědomila, že vytvořila světovou ikonu grilování - kotlový gril Weber.

Zároveň je značka Weber® jednou z najnapodobňovanejších značek na světě. Originál je však pouze jeden a pouze Weber vám garantuje špičkovou kvalitu všech svých grilů.

Odkaz Georga Stephena je vidět i dnes, přes jeho dvanáct dětí, které vychoval a které nyní pokračují v jeho práci ve společnosti Weber-Stephen. Možná právě proto, že za značkou Weber se skrývá stále rodinná firma, dokáže dát něco co jiné značky nedokážou. Slibujeme, že pokud jednou zkusíte grilování s jakýmkoliv z grilů Weber, už nikdy nebudete chtít jiný.

Grilováním s Weberem se z fanouška grilování stává mistr ....

 

Nákupní košík
Blogy o vaření
Newsletter