Blog

Plynový gril Broil King aneb dopřejte si královské pokrmy každý den

10. 11. 2019

Kanadské grily Broil King jsou oblíbené kvůli kvalitnímu zpracování, které zaručuje spolehlivost a dlouhou životnost. Vynikají však i intuitivním ovládáním a množstvím příslušenství, díky kterému si pohodlně a lehce ugrilujete vždy ty nejlepší pochoutky.

 

S kvalitním grilem se mistrem grilování můžete stát i vy. Snadné zapalování, regulace teploty i její udržování dělají z plynových grilů Broil King správnou volbu k přípravě fantastického jídla. Broil King vám pokaždé dává víc než dost důvodů, proč nestát v kuchyni a grilovat venku pod širým nebem.

 

Mistr v udržování teploty

Grily Broil King jsou konstruované tak, aby v sobě dlouho udržely požadovanou teplotu. Víko grilu je vždy dvojité a ze silných plechů. Udržuje ho dvojice pevných pantů, takže se neviklá a přesně doléhá. Díky tomu do zavřeného grilu nepronikne studený vzduch z okolí a požadovaná teplota uvnitř zůstává stabilní.

Víko je ukotvené více ke středu grilu. Pro jeho odklopení tak nemusíte natahovat ruku a naklánět se nad gril. Poklop navíc nepřesahuje příliš daleko za celou konstrukci, takže nemusíte mít gril odstavený daleko od zdi.

 

Rošty udržují pokrmům stabilní teplotu

Robustní litinové roštyse v grilech Broil King dají použít oboustranně. Z jedné strany jsou linie mřížky zúžené do špičky a vytvářejí na grilovaném steaku jemnou vypečenou linku. Z druhé strany jsou v roštu tenké žlábky, ze kterých se vypečená šťáva nebo marináda odpařuje přímo zpět do jídla a postará se tak o jedinečnou chuť i vůni vašich pokrmů.

Masivní rošty v sobě navíc dokážou dlouho udržet vysokou teplotu i při otevření grilu. Jídlo tak můžete bez spěchu zkontrolovat a po zaklopení víka máte jistotu, že se teplota uvnitř dostane velmi rychle zpět na požadovanou úroveň.

  

Aromatizéry promění pokrm v delikatesu

Nerezové kryty hořáků plní v grilech Broil King několik důležitých úkolů. Nejenže se starají o rovnoměrný rozvod tepla od hořáků, ale chrání vaše jídlo i příslušenství před přímým plamenem a navíc kryjí hořáky před padajícími nečistotami. Vypékaná šťáva z hořáků díky nim nestéká přímo do plamenů. Na rozpáleném aromatizéru se šťáva i tuky odpařují a dodávají vašim pokrmům lahodnou chuť a nezaměnitelnou vůni.

 

 

Zvládnete každý způsob přípravy jídla

Jednou ze silných stránek grilů Broil King je pestrá paleta příslušenství, které vám usnadňuje grilování, pečení a další způsoby přípravy jídla. Preciznost, na které si Broil King zakládá, je znát i na doplňkovém sortimentu, jako jsou grilovací plechy, koše na zeleninu, stojánky na kuřata nebo špízy, pekáčky a mnoho dalších. Vše je vyrobené tak, aby teplo prostupovalo připravovaným pokrmem rovnoměrně a ze všech stran. V neposlední řadě využijete i přesné teploměry na maso, které vám umožní pokaždé grilovat stejně propečené steaky.

 

Co si na plynových grilech Broil King určitě oblíbíte?

Rozhodně vám udělají radost velká kolečka, která hladce přejedou i přes menší nerovnosti v dlažbě vaší terasy. Možnost uložit plynovou lahev za pevná dvířka oceníte nejen z estetických důvodů, ale zjistíte, že je to i velice praktické. Do skříňky pod grilem si kromě plynové lahve můžete odložit i příslušenství pro čištění, které tak budete mít vždy při ruce. V neposlední řadě vás určitě nadchnou i citlivé a jemné knoflíky ovládání hořáků, kterými snadno nastavíte požadovaný výkon pro přípravu steaků nebo pomalé pečení.

 

Grilujte jako král

Chcete ohromit rodinu a přátele svými grilovacími dovednostmi? Plynový gril Broil King je sázkou na jistotu, že vaše pokrmy budou chutnat královsky. Podávání jídla bude vrcholem každé vaší zahradní párty a pozvání na večeři vám rozhodně nikdo neodmítne. Broil King je opravdovým králem mezi grily.

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.