Blog

Vánoční dárek pro muže? Lávový kámen bude dělat radost po celý rok

31. 10. 2019

Zapomeňte na svetr se sobem a pořiďte letos svému manželovi, bratrovi nebo tátovi originální dárek – grilovací lávový kámen Fajri Stone. A pak už jen doufejte, že se s vámi obdarovaný rozdělí o pohoštění, které si na něm připraví.

 Vánoční dárek lávový kámen

Lávové kameny ze sopečné horniny můžete zahřát na jakoukoli teplotu, snadno se udržují a jídlo na nich připravené chutná přímo fantasticky. Můžete je použít na grilu i v troubě a dělat na nich maso, zeleninu nebo třeba lívance.

 Lávový kámen lívance

 

Několik odstínů šedi

Při prvním pohledu na kameny Fajri Stone vás zaujme jejich decentní šedá struktura, která přímo láká k bližšímu prozkoumání. Lávový kámen je hladce vybroušený z obou stran, a jakmile jej vezmete do ruky, překvapí vás svojí hmotností. Poctivá váha zaručuje, že v sobě dokáže akumulovat hodně tepla.

Kameny pochází z úpatí sopky Etny a nevadí jim extrémní teploty. Na rozdíl od žuly vám neprasknou, i když je v troubě nebo na grilu rozpálíte sebevíc.

 

Zdravě na přírodním kameni

Kámen se vždy rozehřeje rovnoměrně, takže pro přípravu pokrmů můžete využít celý jeho povrch. To oceníte nejen při pečení pizzy, ale i při přípravě jídla pro více lidí najednou. Na okraji lávového kamene je stejná teplota jako uprostřed, takže se jídlo zahřívá stejně rychle.

Fajri Stone můžete rozpálit na libovolnou teplotu a rychle na něm nachystat prakticky cokoliv – steaky nebo hamburgery, ryby a mořské plody, zeleninu, vejce i sladké dezerty. 

Lávový kámen Fajri Stone lze používat na buď na gril, nebo na něm péct v troubě. Z jedné strany má kámen drážku, která zachytává olej a šťávu z masa, aby nestékaly z dolů. Nic se nepřepaluje a hotové jídlo je nejen lahodné a šťavnaté, ale i zdravé.

 Lávový kámen zelenina

 

Manipulace i čištění snadno a lehce

Manipulace s lávovým kamenem je snadná díky úchytu z nerezové oceli, do kterého jej můžete stabilně upevnit. Do trouby pak můžete vložit kámen i s držákem a bezpečně pak hotové jídlo na rozpáleném kameni nejen vyndat, ale rovnou i stylově servírovat.

 Lávový kámen hamburger

Údržba lávového kamene Fajri Stone je tak snadná, že si ji oblíbí i ten, kdo se jinak k čištění grilu nebo umývání nádobí moc nehrne. Vysoká teplota se postará o vypálení všech nečistot, takže po vychladnutí stačí kámen jen oškrábat jemnou drátěnkou a opláchnout čistou vodou.

 

Dárek pro muže, kterým uděláte radost celé rodině

Lávové kameny Fajri Stone si můžete vybrat z více různých velikostí podle počtu strávníků, kteří budou ochutnávat na něm připravené dobroty. Lávový kámen tak bude po celý rok dělat radost nejen obdarovanému, ale celé jeho rodině.

 

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.