Blog

Kategorie

Cena
23990,- 23990,-
Dostupnost
Výrobce

 

Elektrické krby přináší neopakovatelnou atmosféru do každého interiéru. Díky jednoduché montáži bez nutnosti připojení ke komínu si elektrické krby získávají stále větší oblibu. Rok od roku se pro instalaci elektrické krbové vložky rozhodne víc a víc milovníků moderního designu. Zvolte si oblíbené místo ve vašem obývacím pokoji, jídelně nebo kuchyni. Stačí jej opatřit zásuvkou na 230 V a instalaci elektrického krbu nic nebrání. Elektrokrb se bude rovněž vyjímat v obchodních a prodejních prostorách, stejně jako v reprezentačních kancelářích či jednacích místnostech. Elektrické krby tvoří kvalitní LED dipleje s vysokým rozlišením obrazu a dlouhou životností. Elektrokrb je vybaven topným tělesem, u kterého lze regulovat výkon. Pustíte-li ventilátor bez ohřevu, zajistíte naopak příjemnou výměnu vzduchu v teplejším období. O komfort se už tak u jednoduchého ovládání postará dálkový ovladač. Elektrické krby jsou navíc vybaveny časovačem. Ten umožňuje dle volby z 9 programů nastavit různě dlouhou dobu provozu.

Stylus ™ je stejně elegantním doplňkem interiéru jako i funkční zdroj tepla pro větší místnosti. Řada Stylus ™ má na vestavěné poličce také reflektor pro oblíbené dekorační předměty a inteligentní LED, dvojitý USB konektor k dobíjení např. mobilních telefonů a pod, který indikuje, kdy se vaše mobilní zařízení dobíjí.

 

SPECIFIKACE

Typ paliva: Elektrický

 

Typ zobrazení: Jednostranný

 

Dostupné modely: Stylus

Zobrazit více
Doprava zdarma
Napoleon STYLUS - Napoleon Napoleon STYLUS - Napoleon
Ojedinělým designem a vlastnostmi vyniká elektrický krb NAPOLEON Premium Fire Stylus. Elektricý krb Stylus je hra plamenů…
Naše cena: 23 990 Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.