Blog

Kámen na gril Fajri stone 60 x 40 cm

Dostupnost: ihned k expedici
Výrobce: Fajristone
Kategorie: Lávové kameny
Vaše cena:
2 399 Kč
Sdílejte tento produkt

ZDRAVĚ NA GRILU I V KUCHYNI

Grilování na kameni začíná objevovat čím dál větší množství nadšených kuchařů z řad amatérů i profesionálů. Kameny přinášejí do grilování nový nevšední prvek, navíc příprava jídla na ohnivzdorné desce je zdravější než na roštu grilu. Grilovací deska z lávového kamene brání přímému kontaktu pokrmu s otevřeným ohněm. Jídlo se nepřepaluje a nevznikají tak škodlivé látky, zbytečně zatěžující organismus.

 VÝHODY LÁVOVÉHO KAMENE PŘI VAŘENÍ A SERVÍROVÁNÍ

Vařit na kameni Fajri Stone vás bude bavit. Kámen se rychle zahřívá, rovnoměrně sálá teplo v celé ploše, pomalu chladne. Perfektně vypadá na prostřeném stole, navíc udrží pokrm dlouho teplý. U stolu nemusíte spěchat, stačí odebírat jednotlivé porce na talířek vždy, když dostanete chuť. Váš pokrm nevychladne, lávový kámen Fajri jej bude ohřívat po celou dobu, kdy se budete bavit s přáteli. Grilovací kámen Fajri do sebe nenatahuje žádná aromata z jídel, je pachově neutrální, neovlivňuje chuť pokrmu. S grilovacími kameny z lávy se lépe manipuluje, jsou tenčí a váží méně než masivní kameny na gril z žuly. Kámen Fajri Stone je vyrobený ze 100 % přírodního materiálu, při ohřívání neuvolňuje žádné škodliviny.

 NA GRIL I JAKO PIZZA KÁMEN DO TROUBY

 Kameny Fajri Stone báječně fungují na jakémkoliv typu grilu (plynovém, elektrickém, na dřevěné uhlí), uvnitř v kuchyni na plynovém hořáku. K mání jsou ve čtvercové i obdélníkové verzi, vždy v několika velikostech. Do trouby se hodí kulatý tvar. Poslouží jako pizza kámen při přípravě skvělé italské pizzy nebo při pečení domácího chleba. Na rozpáleném kameni vykouzlíte nadýchané těsto s křupavou kůrčičkou. Jednoduše, zaručeně.

 ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

Kdo má zkušenosti s čištěním roštu u grilu, dobře ví, že udržet grilovací plochu bez napálenin dá zabrat. V případě lávových kamenů Fajri Stone máme dobrou zprávu: údržba je naprosto jednoduchá.

Síla kamene je 20mm. Láva neobsahuje křemičitá zrna, proto nepraská jako žula nebo mramor.

Top Trans - SPECIÁLNÍ balení pro LÁVOVÉ KAMENY 250,- Kč
DPD 160,- Kč
DPD - Pickup 150,- Kč
Top Trans 599,- Kč
Osobní odběr - Staré Město 0,- Kč
Zásilkovna - pouze pro balíčky do 5 kg 100,- Kč

Partneři

fajri zikmundov

Certifikáty

cer1 cer2
Created with Sketch.